PRZEGLĄD KLIMATYZACJI w cenie od 199 zł brutto

PRZEGLĄD KLIMATYZACJI w cenie od 199 zł brutto

Jedną z zalecanych i ważnych letnich czynności serwisowych jest serwis klimatyzacji. Profesjonalny serwis klimatyzacji sprawi, że będziemy zdrowsi, łatwiej będzie latem osiągnąć komfortową temperaturę we wnętrzu samochodu, a ryzyko, że klimatyzacja niespodziewanie się zepsuje, znacznie się zmniejszy.

Klimatyzacja to specyficzny układ, w którym z powodu różnic temperatur dochodzi do skraplania się wody na niektórych elementach, inne są na ogół (podczas jazdy) ciepłe. Ciepło i wilgotno – to idealne warunki do rozwoju grzybów. Nie ma układu klimatyzacji, która byłaby wolna od tego problemu. Alergie, uczulenia – to typowe skutki zaniedbania. Dlatego warto wybrać  się do autoryzowanego serwisu, by usunąć wielkie grzyby i drobnoustroje.

Chcąc jednak mieć pewność, że działa w sposób bezpieczny, należy pamiętać o jej regularnym serwisowaniu. Kluczowa dla bezawaryjności klimatyzacji jest obecność odpowiedniej ilości czynnika chłodniczego. Wraz z upływem czasu oraz w efekcie eksploatacji, ilość ta spada i może wystąpić sytuacja, że będzie wymagać napełnienia. Jeśli jest go zbyt mało, nie tylko nie chłodzi, ale również naraża się na ryzyko wystąpienia poważnych awarii mechanicznych.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu w pracę, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę układów klimatyzacji. Oferujemy również regularne przeglądy oraz konserwację, aby utrzymać optymalną wydajność klimatyzacji i zapobiec ewentualnym awariom w przyszłości.

Cena promocyjna:

- czynnik nowy ( 1234yf ): 299 zł

- czynnik stary ( R134a): 199 zł

Cena standardowa:

- czynnik nowy ( 1234yf ): 349 zł

- czynnik stary ( R134a): 249 zł

Cena z ostatnich 30 dni:

- czynnik nowy ( 1234yf ): 349 zł

- czynnik stary ( R134a): 249 zł

 

Czas trwania promocji:  20.05.2024r. – 31.07.2024r.

 

Regulamin

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza