DEZYNFEKCJA KLIMATYZACJI PRO w cenie 199zł

DEZYNFEKCJA KLIMATYZACJI PRO w cenie 199zł

Kompleksowe czyszczenie układu klimatyzacji środkiem chemicznym oraz ozonowanie.

Niedziałająca klimatyzacja potrafi dać się we znaki, dlatego warto zadbać o jej regularną konserwację. Najlepiej dokonać przeglądu, zanim jeszcze rozpocznie się sezon letni. Czyszcząc system klimatyzacji, znacząco poprawiamy komfort jazdy.

Regularne czyszczenie klimatyzacji w aucie wpływa nie tylko na komfort jazdy, ale także na zdrowie kierowcy i pasażerów. System narażony na ciągłe wahania temperatur tworzy bowiem idealne warunki bytowe dla różnego rodzaju drobnoustrojów – w tym grzybów, bakterii i patogenów. Wdychane przez nas kurz i wilgoć pochodzące z klimatyzacji stanowią realne zagrożenie dla zdrowia. Co więcej, nawet krótka przerwa w korzystaniu z klimatyzacji może stwarzać ryzyko niepotrzebnej infekcji. Właśnie dlatego tak ważne jest regularne czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji.

Najgroźniejsze są grzyby, stanowiące bezpośrednie zagrożenie dla naszego zdrowia. Wdychanie powietrza z nieoczyszczonej klimatyzacji może prowadzić do rozwoju alergii i różnego rodzaju schorzeń układu oddechowego – włączając w to poważne i trudne do wyleczenia zapalenie płuc na tle grzybiczym (grzybica płuc). Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej powinno się więc odbywać co najmniej raz w roku – najlepiej tuż przed sezonem letnim. Czekanie, aż pojawi się nieprzyjemny zapach, jest błędem, który może nas dużo kosztować. Chodzi przede wszystkim o wiążącą się z nim konieczność demontażu układu klimatyzacji. Oprócz czyszczenia może on wymagać naprawy, co pociągnie za sobą dodatkowe koszty.

 

Cena promocyjna: 199 zł

Cena standardowe: 308 zł

Cena z ostatnich 30 dni: 308 zł

 

Czas trwania promocji:  20.05.2024r. – 31.07.2024r.

 

Regulamin

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza