Oferty opon

OFERTY OPON FORD

Najlepszym miejscem, w którym dobierzesz odpowiednie opony do Twojego Forda, jest Autoryzowany Serwis Ford Grupa PGD.

Znamy Twojego Forda lepiej niż ktokolwiek inny i z przyjemnością pomożemy w doborze typu i rozmiaru opon, w zależności od Twojego stylu jazdy i budżetu.

Oferujemy opony o najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, w tym części i robociznę. Podczas montażu opon sprawdzimy również pozostałe elementy kół. Pokażemy, jak regularnie sprawdzać, czy opony są zgodne z najnowszymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa na drodze. i dodatkowo:

KATEGORIE I MARKI OPON

W celu ułatwienia wyboru nasze produkty podzielono na trzy kategorie: „Premium”, „Średnia” i „Ekonomiczna”.

Oferta Premium obejmuje opony następujących marek: Continental, Michelin, Bridgestone, Pirelli, Goodyear, Dunlop, Nokian i Hankook.

Do marek opon z oferty klasy średniej: Semperit, Uniroyal, Firestone, BFGoodrich i Fulda.

Natomiast marki z naszej oferty klasy ekonomicznej to: Barum, Dębica i Sava.

Wszystkie opublikowane zalecane ceny detaliczne obejmują podatek VAT, wyważanie kół, standardowe zawory, montaż i utylizację. Usługa montażu opon może być dostarczona z bezpłatną usługą Ford Video Check, a wszystkie prace są wykonywane przez przeszkolonych mechaników Forda.

OPONY KLASY EKONOMICZNEJ

Każdy kierowca potrzebuje wysokiej jakości opon, które nigdy nie zawiodą. Jeśli ponadto szukasz czegoś, co nie obciąży nadmiernie Twojego budżetu, mamy dla Ciebie odpowiednią gamę opon. Codzienne dojazdy generują koszty, a jeśli jeździsz bardzo dużo, być może nie chcesz wydawać pieniędzy na drogie opony najwyższej klasy. Nie musisz jednak rezygnować z dobrych osiągów. Ford zaleca stosowanie wyłącznie opon, dzięki którym kierowcy mają poczucie pewności, a ich pojazdy zachowują wytrzymałość.

OPONY ŚREDNIEJ KLASY

Wybierz opony ze średniej półki, a na pewno znajdziesz opcję o korzystnym stosunku jakości do ceny, która sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Choć nie zawsze będą w nich stosowane najnowsze technologie, każdy produkt w naszym segmencie opon średniej klasy będzie idealny dla kierowców, którzy potrzebują trwałości i komfortu, ale nie chcą przepłacać. Dla kierowców, którzy na co dzień dużo jeżdżą, jest to niezawodna opcja zapewniająca jakość.

OPONY PREMIUM

Zainwestuj w jakość wrażeń z jazdy, płacąc więcej za opony z naszej oferty Premium. Wieloletnie i szeroko zakrojone programy badań naukowych i rozwoju zapewniają kierowcom najwyższą jakość składu mieszanki, rzeźby bieżnika oraz ogólnej trwałości opony. Przy każdej pogodzie, podczas pokonywania zakrętów i hamowania, gdy poczujesz dobrą przyczepność na drodze, przypomnisz sobie, że inwestowanie w najlepsze opcje to zawsze dobra decyzja.

 

Cennik opon 2024

 

Oferta ważna do 31 września 2024 roku lub do wyczerpania zapasów.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza