Ładowanie na stacjach publicznych

Ładowanie na stacjach publicznych

PRZEWODNIK PO PUBLICZNYCH STACJACH ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Dzięki rosnącej sieci publicznych stacji ładowania pojazdów elektrycznych zasilanie pojazdów elektrycznych lub hybryd typu plug-in w podróży staje się coraz wygodniejsze. Nasza sieć BlueOval™ Charge Network obejmuje ponad 600 000 punktów ładowania w Europie, w tym stacje szybkiego ładowania IONITY.

BLUEOVAL™ CHARGE NETWORK

Dokładamy wszelkich starań, aby użytkowanie samochodów elektrycznych, oraz ich ładowanie było łatwe i przyjemne. Dzięki naszej sieci BlueOvalTM Charge Network kierowcy samochodów elektrycznych marki Ford mają dostęp do ponad 600 000 publicznych stacji ładowania w całej Europie, w tym również szybkich ładowarek firmy IONITY.

Aplikacja FordPass i sieć BlueOvalTM Charge Network współpracują ze sobą, dzięki czemu masz możliwość sprawnego zarządzania opłatami za ładowanie z poziomu smartfona.


PUBLICZNE STACJE ŁADOWANIA

Liczba publicznych stacji ładowania pojazdów hybrydowych i elektrycznych stale wzrasta.

Czas ładowania samochodu elektrycznego różni się w zależności od technologii ładowania, stanu akumulatora, warunków pogodywch i rodzaju pojazdu. Na przykład Mustang Mach-E Premium może zyskać aż 124 km zasięgu po około 10 minutach ładowania urządzeniem o mocy 150 kW*.

W przypadku niektórych publicznych stacji będzie konieczne zastosowanie własnego przewodu ładowania. Jednak w większości przypadków wystarczy podłączyć pojazd za pomocą dostępnego na stacji kabla do ładowania i dokonać płatności. Jest to bardzo wygodne za pośrednictwem konta BlueOval™ Charge Network.


SUBSKRYPCJE

Zapoznaj się z naszą ofertą subskrypcji, aby być na bieżąco z najnowszymi usługami dotyczącymi pojazdów z napędem, elektrycznym i hybrydowym typu plug-in marki Ford.

BLUEOVAL™ CHARGE NETWORK

Dołącz do sieci BlueOval Charge Network, aby uzyskać nieograniczony i darmowy dostęp do ponad 600 000 stacji ładowania rozmieszczonych w całej Europie oraz możliwość obsługiwania płatności za ładowanie z poziomiu smatfona.

IONITY PREMIUM

Sieć IONITY składa się z 400 superszybkich stacji ładowania rozmieszczonych na głównych autostradach w Europie. Dostęp do sieci IONITY PREMIUM  wymaga corocznej opłaty subskrypcyjnej.

[*]Dotyczy modelu Mustang Mach-E Premium z napędem na tylne koła i baterią o zwiększonej pojemności w połączeniu z ładowarką szybkiego ładowania prądu stałego o mocy 150 kW. Rzeczywisty czas i prędkość ładowania mogą się różnić w zależności od wybranej ładowarki domowej lub publicznej i wielu innych czynników (warunków pogodowych, stanu pojazdu oraz stanu i temperatury baterii litowo-jonowej).

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza