ŁADOWANIE POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

Ładowanie

PRZEWODNIK ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

Dokładamy wszelkich starań, aby użytkowanie samochodów elektrycznych, oraz ich ładowanie było łatwe i przyjemne. Dzięki naszej sieci BlueOvalTM Charge Network kierowcy samochodów elektrycznych marki Ford mają dostęp do ponad 600 000 publicznych stacji ładowania w całej Europie, w tym również szybkich ładowarek firmy IONITY.

 

 

ŁADOWANIE W DOMU

Masz dwie możliwości ładowania pojazdu elektrycznego lub hybrydy typu plug-in w domu.

Dowiedz się więcej

 

PUBLICZNE STACJE ŁADOWANIA

Nasza sieć BlueOval™ Charge Network obejmuje ponad 600 000 punktów ładowania w Europie.

Dowiedz się więcej

 

ŁADOWANIE W FIRMIE

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w każdym aspekcie elektryfikacji Twojej floty.


INTELIGENTNE ŁADOWANIE

Połącz aplikację FordPass z FordPass Connect*, aby zyskać dostęp
do wielu inteligentnych funkcji.

 

GODZINY ODJAZDU

Ustaw preferowane godziny odjazdu, aby Twój pojazd elektryczny był gotowy do jazdy, gdy tego potrzebujesz. Aplikacja automatycznie ustawia pojazd na ładowanie z wyprzedzeniem i uruchamia go.

 

STAN NAŁADOWANIA

Zostaw swój samochód podłączony do ładowarki i zrelaksuj się. Poziom naładowania Forda można śledzić w aplikacji i otrzymywać powiadomienia, gdy osiągnie on pożądaną wartość, a pojazd będzie gotowy do jazdy. Jeśli z jakiegoś powodu ładowarka zostanie odłączona, również się o tym dowiesz.

 

PLANOWANIE PODRÓŻY SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM

Ustaw cel podróży, a aplikacja określi najlepszą dostępną trasę i zaplanuje, gdzie po drodze warto doładować pojazd. FordPass przedstawi Ci dostępny zasięg, uwzględniając postoje na ładowanie.

 

 

WYSZUKIWARKA STACJI ŁADOWANIA

Z łatwością wyszukasz publiczne stacje ładowania w Twojej okolicy lub na trasie. Poznasz ich rodzaj oraz usługi, z których możesz skorzystać na miejscu. Nowoczesny system kontroluje poziom naładowania Twojego Forda, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, automatycznie pokieruje Cię do punktu ładowania.

 

OPŁATY ZA ŁADOWANIE

Aplikacja FordPass pozwala zarządzać ładowaniem i zapewnić jego bezproblemowy przebieg w ramach sieci ładowania BlueOvalTM Charge Network. Połącz swoje konto internetowe Forda z preferowaną metodą płatności, a po każdej sesji ładowania na Twoją elektroniczną pocztę zostanie wysłany rachunek.

 

SPRAWDŹ ZASIĘG POJAZDU

Funkcja Inteligentnego zasięgu analizuje styl jazdy, prognozy pogody i dane pozyskiwane od innych użytkowników, aby dokładnie określić, jaki dystans możesz przejechać na dostępnej energii. Pomaga to w planowaniu podróży i postojów na ładowanie, dzięki czemu ominą Cię niemiłe niespodzianki.

Poznaj FordPass

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza