Akcesoria osobowe

Akcesoria osobowe

Spraw, by Twój świetny Ford był jeszcze lepszy

Twój pojazd powinien być tak indywidualny jak Ty. Spersonalizuj swojego Forda dzięki naszej bogatej ofercie akcesoriów wysokiej jakości, które pasują do Twojej osobowości i stylu życia. Wszystkie nasze akcesoria są dopasowane do Twojego Forda perfekcyjnie. Zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i wydajności, które zostały zaprojektowane i przetestowane zgodnie z normami Forda.


Akcesoria do Twojego samochodu

Doposaż inteligentnie samochód.

Więcej >


Haki holownicze

Holuj przyczepę i upewnij się, że będzie to bezpieczne. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wysuwany, odczepiany czy stały hak holowniczy, wszystkie są zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwą obsługę i całkowitą kompatybilność z systemami elektrycznymi Forda oraz bezpieczeństwo.

Więcej >


Bagażnik dachowy

Zaprojektowane specjalnie dla Twojego Forda, bagażniki bazowe i belki poprzeczne dla pojazdów z relingami dachowymi są wymagane, jeśli chcesz zamontować dowolny element transportu dachu, taki jak bagażnik dachowy lub bagażnik na rowery.

Więcej >


Akcesoria transportowe

Z łatwością zwiększ ładowność swojego Forda. Dachowe i montowane na tył pojazdu akcesoria transportowe - takie jak bagażniki dachowe, bagażniki na narty i rowery - mogą być bezpiecznie przymocowane do bagażnika dachowego lub haka holowniczego Twojego Forda. Dostępnych jest kilka wersji dostosowanych do indywidualnych potrzeb transportowych.

Więcej >


Dywaniki podłogowe

Chroń swój samochód przed zabrudzeniami
i codziennym zużyciem. Oryginalne dywaniki podłogowe Forda wykonane z materiałów antypoślizgowych, a także dywaniki welurowe i standardowe zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, aby uniknąć poślizgnięcia i kontaktu z pedałami.

Więcej >


Obręcze ze stopów lekkich

Stylowe, eleganckie, praktyczne, wybór należy do Ciebie. Obręcze aluminiowe Ford doskonale uzupełniają się z konkretnym modelem, dla którego zostały zaprojektowane. Możesz być pewien, że zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami, z najlepszych materiałów i były poddawane długotrwałym testom, aby zapewnić bezpieczeństwo na drodze.

Więcej >


Czujniki parkowania

Spraw, aby parkowanie było łatwiejsze każdego dnia. Dedykowane do Forda czujniki parkowania to systemy parkowania, które można zamontować w dowolnym pojeździe, niezależnie od tego, czy jest nowy czy używany. Pomaga w wykryciu nieoczekiwanych obiektów, zapewniając spokój podczas manewrowania w zatłoczonych miejscach.

Więcej >


Ochrona przedziału ładunkowego

Chroń bagażnik swojego Forda przed brudem
i zachlapaniami. Podczas gdy jedna strona wykładziny to dywan welurowy premium, druga wykonana jest z gumowej powierzchni antypoślizgowej. Wykładziny z podwyższonymi krawędziami są z gumowanego materiału. Oba rodzaje wykładzin są łatwe do wymiany i czyszczenia.

Więcej >


Akcesoria przedziału bagażowego

Dbaj o bezpieczeństwo swojego ładunku. Osłony i siatki do utrzymywania ładunku Forda zostały zaprojektowane i przetestowane, aby idealnie pasowały i pozostały na swoim miejscu, utrzymując ładunki tam, gdzie powinny być, nawet przy silnym hamowaniu. Są testowane w celu ochrony pasażerów zgodnie z ISO 27955.

Więcej >


Zewnętrzne zabezpieczenia

Dlaczego nie dać swojemu Fordowi trochę dodatkowej ochrony? Oryginalne chlapacze Forda pomagają chronić nadwozie przed zabrudzeniem i drobnymi kamieniami. Nakładki ochronne tylnego zderzaka łączą ochronę z estetycznym wyglądem, a folie zapewniają ochronę bez zmiany stylistyki pojazdu.

Więcej >


Stylizacja nadwozia

Uśmiechnij się dzięki oryginalnym akcesoriom Forda. Spojlery tylne i dachowe idealnie pasują do wyjątkowego wyglądu Twojego Forda. Przechodzą surowe testy, które przekraczają wszystkie odpowiednie wymogi prawne. Nakładki progowe ze stali nierdzewnej świetnie wyglądają i skutecznie chronią progi drzwi Forda przed zadrapaniami.

Więcej >


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza