Odkryj

ODKRYJ MOŻLIWOŚCI MUSTANGA MACH-E

Od zaawansowanych technologii wspomagających kierowcę po innowacyjne systemy łączności i budzący emocje elektryzujący design, Ford Mustang Mach-E zapewnia wspaniały komfort i wyjątkowe doznania z jazdy.

Do jego stylowego wnętrza wejdziesz za pomocą inteligentnego, bezkluczykowego systemu E-Latch. Odkryjesz w nim szereg zaawansowanych technologii, które zmienią Twój sposób patrzenia na motoryzację. Przykład? Intuicyjny system One Pedal Drive zapewniający płynną i wygodną jazdę, trzy tryby jazdy dostrajające charakterystykę auta do warunków czy systemy zapewniające Ci łączność i niezwykłą interakcję z samochodem: FordPass Connect i Ford SYNC 4A.


MUSTANG MACH-E GT

 

TRYBY JAZDY

Ford Mustang Mach-E może dostosować się do Twojego nastroju, stylu jazdy i warunków drogowych. Wszystko dzięki trzem unikalnym trybom jazdy do wyboru: Active, Whisper i Untamed. Każdy z nich oferuje własny dźwięk silnika i kolor oświetlenia kabiny, a nawet ustawienia pracy poszczególnych układów.


JAZDA KONTROLOWANA ZA POMOCĄ JEDNEGO PEDAŁU

Mustang Mach-E to zaawansowany technologicznie, w pełni elektryczny SUV wyposażony w technologie służące wygodnej i przyjemnej jeździe.System One Pedal Drive (jazda kontrolowana za pomocą jednego pedału) to innowacyjna technologia, która umożliwia płynne i swobodne przyspieszanie i hamowanie przy użyciu tylko pedału przyspieszenia. Wystarczy zdjąć nogę z gazu, a system zacznie aktywnie i płynnie spowalniać samochód oraz włączy układ hamowania regeneracyjnego. Energia zwykle tracona podczas hamowania, jest odzyskiwana i wykorzystywana do ładowanie baterii. System One Pedal Drive to doskonały wybór do codziennej jazdy. Użycie pedału hamulca wymagane jest tylko w sytuacjach nagłego hamowania lub zjazdu ze wzniesienia.ADAPTACYJNY TEMPOMAT Z FUNKCJĄ STOP & GO

Inteligentny tempomat z funkcją Stop & Go pozwala ustawić żądaną prędkość i odległość od poprzedzającego pojazdu, po czym będzie automatycznie utrzymywać zadany odstęp. System utrzymuje wskazaną odległość do pojazdu poprzedzającego, nawet jeśli ten pojazd zwolni i zahamuje. A gdy pojazdy znajdujące się z przodu ruszą ponownie, Twój samochód także ruszy, przyśpieszając do zadanej wcześniej prędkości. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie podczas jazdy przy dużym natężeniu ruchu np. w korkach ulicznych.


SYSTEM ZAPOBIEGAJĄCY KOLIZJOM

Pre-Collision Assist z funkcją wykrywania pieszych monitoruje drogę przed samochodem, wykrywając inne pojazdy, rowery czy pieszych. System ostrzega kierowcę w razie zagrożenia kolizją, a jeśli kierowca nie zareaguje, automatycznie uruchomi układ hamulcowy, aby zmniejszyć skutki lub całkowicie zapobiec czołowemu zderzeniu. Zadaniem systemu jest ograniczenie liczby wypadków z udziałem pieszych.


SYSTEM WSPOMAGAJĄCY PARKOWANIE

Mustang Mach-E z systemem Active Park Assist sam wykona manewr parkowania równoległego i prostopadłego oraz wyjedzie z miejsca parkingowego. Jak to działa? Wystarczy nacisnąć przycisk a system sam wykryje odpowiednie miejsce do parkowania. Następnie przejmie kontrolę nad kierownicą, pedałem gazu czy hamulca aby odpowiednio pokierować samochodem i automatycznie zaparkować samochód.SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA WIDZENIA

System monitorowania martwego pola widzenia w lusterku (Blind Spot Information) ostrzega kierowcę, że inny pojazd wjechał w martwe pole widzenia, poprzez włączenie dyskretnych diod wbudowanych w lusterka zewnętrzne po odpowiedniej stronie. System Cross Traffic Alert, ostrzega natomiast o pojazdach nadjeżdżających z prawej lub lewej strony podczas wyjazdu tyłem z prostopadłego miejsca parkingowego. Po wykryciu nadjeżdżającego pojazdu lub innej przeszkody układ emituje wizualne i akustyczne ostrzeżenia. Technologia ta wchodzi w skład systemu monitorowania martwego pola widzenia w lusterkach (BLIS).


SYSTEM WSPOMAGAJĄCY OMIJANIE PRZESZKÓD

Ford Mustang Mach-E jest wyposażony w system wspomagający omijanie przeszkód (Evasive Steering Assist), który jest częścią systemu zapobiegania kolizjom. Technologia ta wykrywa pojazdy, pieszych oraz inne obiekty na drodze, a w przypadku ryzyka kolizji poprawia manewrowość auta, pomagając uniknąć zderzenia.


INTELIGENTNY UKŁAD OŚWIETLENIA

Inteligentny system oświetlenia (Auto High Beam) idealnie sprawdza się podczas jazdy po zmroku. Po wykryciu pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka lub jadących z przodu w tym samym kierunku system automatycznie zmienia światła drogowe na mijania, aby nikogo nie oślepić. Następnie, gdy droga znów jest pusta, system włącza światła drogowe, zapewniając maksymalną widoczność.


 

SYNC 4A

W Mustangu Mach-E debiutuje system komunikacji i rozrywki nowej generacji - SYNC 4A z eleganckim 15.5-calowym ekranem dotykowym i nowoczesnym interfejsem. System wykorzystuje możliwość maszynowego uczenia się, dzięki czemu szybko poznaje preferencje kierowcy oraz wykorzystując połączenie z chmurą ma możliwość ciągłego doskonalenia, dzięki bezprzewodowym aktualizacjom systemu. Zaawansowane rozpoznawanie mowy w trybie konwersacji jest w stanie zrozumieć naturalne, potoczne zdania w 15 językach europejskich, umożliwiając właścicielom kontrolę systemów rozrywki i nawigacji, po oświetlenie i klimatyzację w kabinie, a także zarządzanie rozmowami telefonicznymi. Aby zapewnić jak najlepsze odpowiedzi na polecenia i pytania, informacje z systemów pokładowych uzupełniane są o wyniki wyszukiwania w Internecie – czemu służy stała komunikacja poprzez standardowy modem FordPass Connect.System wprowadza także kompatybilność bezprzewodową z aplikacjami Apple CarPlay, Android Auto i AppLink ze smartfonów i urządzeń mobilnych.


AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA FORD POWER-UP

Ford Mustang Mach-E został zaprojektowany tak, aby nieustannie ewoluować i lepiej służyć kierowcy. To zasługa bezpiecznych i bezprzewodowych aktualizacji Ford Power-Up, które podnoszą użyteczność systemu SYNC® 4A czy technologii dbających o komfort i wysoką jakość podróży. Większość z nich jest instalowana automatycznie dzięki stałemu połączeniu z chmurą. Większe aktualizacje można instalować za pośrednictwem Wi-Fi w dogodnym dla kierowcy czasie.


FORDPASS

Sparuj FordPass Connect ze swoim smartfonem za pomocą aplikacji FordPass, aby zyskać jeszcze więcej innowacyjnych funkcji. Jakich? Za pomocą telefonu zlokalizujesz, zamkniesz i otworzysz swój samochód, sprawdzisz poziom naładowania i zasięg, ciśnienie w oponach, a także stan techniczny. Co więcej, na swoim smartfonie możesz wyznaczyć cel podróży, a następnie przesłać go bezpośrednio do nawigacji samochodu.PROFIL KIEROWCY I PERSONALIZACJA

Po sparowaniu smartfona z FordPass, Mustang Mach-E dostosowuje różne ustawienia do wybranych wcześniej preferencji. Obejmuje to regulację foteli i lusterek, wybór ulubionej stacji radiowej, a nawet ustawienie oświetlenia kabiny i tablicy rozdzielczej tak, jak lubisz.


PLANER PODRÓŻY

Planer podróży pojazdu elektrycznego (EV) to wyjątkowa wygoda podróżowania. Ustaw cel podróży, a system dostosuje trasę w zależności od poziomu naładowania akumulatora i dostępnych publicznych stacji ładowania. Możesz także zaplanować swoją trasę z wyprzedzeniem. Wystarczy ustawić cel podróży i znaleźć punkty ładowania za pomocą aplikacji FordPass, a następnie wysłać trasę bezpośrednio do systemu SYNC 4A w pojeździe.


ZDALNA OBSŁUGA FORDA MUSTANG MACH-E

Funkcje zdalnego sterowania w FordPass pozwalają otwierać i zamykać Mustanga Mach-E, uruchamiać lub wyłączać silnik oraz monitorować stan naładowania pojazdu z dowolnego miejsca. Możesz także wskazać, o której godzinie chcesz ruszyć w drogę, aby ustawienia pojazdu były dostosowane do Twoich preferencji, zanim usiądziesz za kierownicą.


BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE TELEFONU

Dzięki dostępnej w standardzie funkcji bezprzewodowego ładowania telefonu możesz wygodnie ładować kompatybilny smartfon bez potrzeby korzystania z kabla. Wystarczy położyć telefon na ładowarce.


 

SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY Z AWD

Zaawansowany elektryczny napęd na wszystkie koła (AWD) jeszcze bardziej zwiększa możliwości SUV-a. Dzięki zastosowaniu dwóch elektrycznych silników, na przedniej i tylnej osi, Ford Mustang Mach-E ma wystarczająco dużo mocy, aby sprostać trudniejszym warunkom terenowym.


ZASIĘG ELEKTRYCZNY DO 610 KM

Ford Mustang Mach-E zarówno w wersji z napędem na tylne koła jak i na wszystkie koła, dostępny jest z dwoma typami baterii - standardową i o zwiększonej pojemności. Standardowa bateria (75 kWh) zapewnia zasięg do 450 km. Bateria o zwiększonej pojemności (98 kWh) pozwala cieszyć się jazdą nawet do 610 km na jednym ładowaniu.


 

TELEFON W ROLI KLUCZA

Użyj telefonu jako klucza do uruchomienia i obsługi Twojego Mustanga Mach-E. Za pomocą aplikacji FordPass możesz również otworzyć bagażnik i uruchomić funkcję zdalnego startu bez konieczności użycia tradycyjnego kluczyka.


SYSTEM E-LATCH

Ford Mustang Mach-E nie wymaga tradycyjnego kluczyka ani nie posiada klamek. Szybki i łatwy dostęp do wnętrza zapewniają innowacyjne technologie łączności E-Latch i FordPass. Teraz, gdy zbliżasz się do pojazdu, system rozpozna Twój telefon lub kluczyk i podświetli przycisk na słupku drzwi. Wystarczy dotknąć przycisk, aby otworzyć drzwi. Gdy wysiądziesz z samochodu, system również automatycznie włączy blokadę.SYSTEM AUDIO B&O

Przygotuj się na niesłychane wrażenia! Ford Mustang wyposażony jest w system audio renomowanej firmy Bang & Olufsen z 10 głośnikami, subwooferem i pięknym soundbarem wbudowanym w deskę rozdzielczą, który zdobył prestiżową nagrodę za swój design.


PANORAMICZNY DACH

Opcjonalny panoramiczny szklany dach doświetla wnętrze pojazdu i zapewnia poczucie przestronności. Specjalna powłoka sprawia, że latem we wnętrzu jest chłodniej, zaś zimą – przyjemnie ciepło.


PRZEDNI BAGAŻNIK

Mustang Mach-E wyposażony jest w wygodny przedni bagażnik, który zapewnia do 81 litrów dodatkowej przestrzeni ładunkowej. Idealnie sprawdzi się do przechowywania zapasowego kabla do ładowania czy sprzętu sportowego.


TYLNA KLAPA BAGAŻNIKA OTWIERANA BEZDOTYKOWO

Tylną klapę bagażnika otworzysz bez użycia rąk. Wystarczy, że system wykryje Twój kluczyk lub sparowany z systemem FordPass smartfon, a Ty wykonasz ruch stopą pod tylnym zderzakiem. Nie musisz niczego dotykać. Klapę bagażnika możesz również otworzyć i zamknąć, siedząc w samochodzie korzystając z ekranu SYNC 4A.


DWA BAGAŻNIKI

Przedni i tylny bagażnik Forda Mustang Mach-E bez trudu pomieszczą wszystko, czego potrzebujesz podczas weekendowych wyjazdów czy codziennych zakupów.


KTÓRĄ WERSJĘ MUSTANGA MACH-E WYBIERZESZ?


MUSTANG MACH-E RWD

Zasięg 610 km, szybkie ładowanie prądem stałym z kontrolowanym wzrostem do 150 kW (115 kW dla samochodów ze standardową baterią), smartfon w roli kluczyka oraz intuicyjna technologia wspomagają kierowcę i zapewniają doskonałe wrażenia z jazdy.

 • Zasięg* do 610 km
 • Możliwość szybkiego ładowania
 • Reflektory projekcyjne LED
* Przy pełnym naładowaniu baterii. Szacunkowy zasięg mierzony zgodnie ze Światową Zharmonizowaną Procedurą Testów Pojazdów Lekkich (WLTP) dotyczy pojazdu z baterią o zwiększonej pojemności i napędem RWD. Rzeczywisty zasięg może różnić się w zależności od różnych czynników, takich jak warunki pogodowe, styl jazdy czy wiek baterii litowo-jonowej.

MUSTANG MACH-E AWD

Zapewnia lepsze przyspieszenie i bardziej sportową charakterystykę jazdy dzięki dwóm silnikom elektrycznym. Napęd na wszystkie koła dostarcza mocy bezpośrednio na przednią i tylną oś. Efekt? Niezwykle dynamiczna jazda, niepowtarzalne wrażenia.

 • Zasięg* do 540 km
 • Dwusilnikowy elektryczny napęd na wszystkie koła
 • 5.8 sek.** 0-100 km/h
* Przy pełnym naładowaniu baterii. Szacunkowy zasięg mierzony zgodnie ze Światową Zharmonizowaną Procedurą Testów Pojazdów Lekkich (WLTP) dotyczy pojazdu z baterią o zwiększonej pojemności i napędem AWD. Rzeczywisty zasięg może różnić się w zależności od różnych czynników, takich jak warunki pogodowe, styl jazdy czy wiek baterii litowo-jonowej. Ostateczne dane WLTP będą dostępne w 2020 r.
** Podane dane dotyczą samochodów z baterią o zwiększonej pojemności (ze startu zatrzymanego).

MUSTANG MACH-E GT

Elegancki, nowoczesny, pełen innowacyjnych technologii, zapewniający zasięg bezemisyjnej jazdy aż do 610 km. Jego wygląd przyciągnie spojrzenia pełne zachwytu, a zaawansowana technologia łączności cały czas zmieniać będzie go na lepsze.

 • Do 490 km* zasięgu przy pełnym naładowaniu
 • 3,7 sek.** 0-100 km/h
 • 99 km*** zasięgu w zaledwie 10 minut ładowania
*Przy pełnym naładowaniu baterii. Szacunkowy zasięg mierzony zgodnie ze Światową Zharmonizowaną Procedurą Testów Pojazdów Lekkich (WLTP) dotyczy modelu Ford Mustang Mach-E GT z baterią o zwiększonej pojemności. Rzeczywisty zasięg może różnić się w zależności od różnych czynników, takich jak warunki pogodowe, styl prowadzenia pojazdu czy wiek baterii litowo-jonowej.
**Sprzedaż Forda Mustang Mach-E GT w Europie rozpocznie się pod koniec 2021 roku. Dane testowe Forda oparte są o metodologię prób „1ft rollout” (norma amerykańska), czyli rozpoczęcia pomiaru na samochodzie już toczącym się.
***Szacunkowy zasięg. Ładowanie prądem stałym o dużej mocy. Dotyczy Forda Mustanga Mach-E GT z baterią o zwiększonej pojemności.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
  1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
 7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza