Mach-E GT

FORD MUSTANG MACH-E GT

Elektryczny Mustang Mach-E GT gwarantuje zniewalające osiągi i charakter legendarnego sportowego Mustanga. Dwusilnikowy układ napędowy o mocy 465 KM przenosi do 860 Nm** maksymalnego momentu obrotowego niezależnie na przednią i tylną oś, co zapewnia doskonałe prowadzenie i przyspieszenie w 3,7 sekundy do 100 km/h.


NAJLEPSZE PRZYSPIESZENIE WŚRÓD ELEKTRYKÓW

W pełni elektryczny, 465-konny Mustang Mach-E GT z napędem na cztery koła gwarantuje przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 3,7 sekundy!6 co czyni go liderem wśród konkurentów z tego segmentu.

Za doskonałe prowadzenie odpowiada zawieszenie adaptacyjne MagneRide, a za efektywność hamowania układ hamulcowy Brembo. Do dyspozycji kierowcy jest kilka trybów jazdy – w tym specjalny Untamed Plus do jazdy na torze.


SPORTOWY CHARAKTER. EKSCYTUJĄCY DESIGN.

Sportowy charakter Forda Mustanga Mach-E GT podkreśla wyjątkowy pakiet stylizacyjny nadwozia, który uwzględnia przedni zderzak, przedni grill, tylny zderzak w stylizacji GT oraz osłony nadkoli lakierowane w kolorze nadwozia. Unikalności dodają również ekskluzywne kolory nadwozia dostępne wyłączenie dla wersji GT - Grabber Blue i Cyber Orange.

Wnętrze Mustanga Mach-E GT dzięki dodatkom stylizacyjnym czy fotelom Ford Performance również emanuje sportową elegancją oraz zapewnia komfort podróżowania.


DOSKONAŁA ŁĄCZNOŚĆ I PEŁNA KONTROLA

Ford Mustang Mach-E GT to nie tylko imponujące osiągi, to również zaawansowana technologia łączności, dzięki której samochód nieustannie ewoluuje i lepiej służy kierowcy. Mustang Mach-E GT wyposażony jest w modem 4G umożliwiający bezpieczne i bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania systemu SYNC® 4A i innych technologii dbających o komfort i wysoką jakość podróży. Większość z nich jest instalowana automatycznie dzięki stałemu połączeniu z chmurą.

Dodatkowo system komunikacji i rozrywki nowej generacji SYNC 4A, wykorzystuje możliwość maszynowego uczenia się, dzięki czemu szybko poznaje preferencje kierowcy i tworzy spersonalizowane sugestie np. dotyczące trasy przejazdu.


ŁADOWANIE I ZASIĘG

Ford Mustang Mach-E GT zapewnia imponujący zasięg do 490 km*** bez emisyjnej jazdy. Dzięki szerokiej gamie dostępnych rozwiązań ładowania w domu oraz łatwemu dostępowi do szybko rozwijającej się publicznej sieci ładowania w całej Europie, jazda Fordem Mustangiem Mach-E GT to gwarancja bezstresowej podróży.

Zalecaną metodą ładowania dla Forda Mustanga Mach-E GT jest ładowarka Ford Connected Wallbox. Czas ładowania baterii od 10% do 80% pojemności ładowarką Ford Connected Wallbox o mocy 11 kW wynosi ok. 7.5 godziny. Ładowarkę wraz z kompleksową usługą montażu możesz zamówić u swojego dealera Forda.


Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, opcje i / lub akcesoria mogą być prezentowane za dodatkową opłatą, a lokalizacje i używane pojazdy mogą być poza granicami Polski.
[**]Wartość momentu obrotowego obliczona dla maksymalnych osiągów silnika elektrycznego oraz szczytowej mocy akumulatora. Wielkość momentu obrotowego może ulegać zmianie.
[6]Sprzedaż Forda Mustang Mach-E GT w Europie rozpocznie się pod koniec 2021 roku. Dane testowe Forda oparte są o metodologię prób „1ft rollout” (norma amerykańska), czyli rozpoczęcia pomiaru na samochodzie już toczącym się.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza