Hotel opon

Hotel opon

Hotel opon

Hotel dla opon to usługa dostępna w naszych wszystkich autoryzowanych serwisach samochodowych, która pozwala właścicielom pojazdów przechowywać opony letnie i zimowe poza sezonem. To wygodne rozwiązanie, które pomaga w utrzymaniu opon w dobrym stanie, przedłużając ich trwałość i zachowując pełną wartość. Oto kilka kluczowych informacji na ten temat:

1. Sezonowa wymiana opon: Ze względu na zmienne warunki pogodowe, sezonowa wymiana opon jest konieczna. Hotel dla opon pozwala na bezpieczne przechowywanie opon, które nie są aktualnie używane, eliminując potrzebę przechowywania ich w domu.

2. Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: Opony przechowywane w hotelu są zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV, wilgoć, oraz ekstremalne temperatury, co może wpłynąć na ich stan i wydajność.

3. Przestrzeń oszczędnościowa: Dla wielu osób przechowywanie opon w domu może być uciążliwe ze względu na ograniczoną przestrzeń. Hotel dla opon pozwala zaoszczędzić miejsce w garażu lub piwnicy.

4. Profesjonalna obsługa: Autoryzowany serwis samochodowy zapewnia profesjonalne podejście do przechowywania opon, co gwarantuje, że zostaną one odpowiednio umieszczone i zadbane.

5. Znajomość opon: Serwis samochodowy jest ekspertem w dziedzinie opon i wie, jak je odpowiednio przechowywać. To oznacza, że opony są w rękach specjalistów, którzy rozumieją ich potrzeby.

6. Przygotowanie na sezonowe zmiany: Kiedy nadchodzi odpowiedni sezon, opony są gotowe do zamontowania na samochodzie. Serwis może również zadbać o montaż i wyważenie kół, aby zagwarantować prawidłowe funkcjonowanie układu jezdnego.

7. Dłuższa żywotność opon: Przechowywanie opon w hotelu w odpowiednich warunkach może przyczynić się do przedłużenia ich żywotności, co jest korzystne dla właściciela samochodu.

8. Beztroska mobilność: Dzięki hotelowi dla opon, właściciele samochodów mogą cieszyć się mobilnością przez cały rok, wiedząc, że ich opony są gotowe do użycia w zależności od pory roku.

Hotel dla opon to wygodna usługa, która pomaga w zachowaniu opon w doskonałym stanie i zapewnia właścicielom samochodów większą elastyczność w sezonowej wymianie. W autoryzowanym serwisie samochodowym, ta usługa jest realizowana z profesjonalizmem, co sprawia, że właściciele samochodów mają pewność, że ich opony są odpowiednio przechowywane i pielęgnowane.


Zadzwoń lub umów się on-line


Ford PGD Bardzka

50-516 Wrocław
Ul. Bardzka 1
tel.: 71 728 35 05

Ford Multexim

40-203 Katowice
al. Roździeńskiego 190
tel.: 32 200 99 05

Ford Partner

31-358 Kraków
ul. Jasnogórska 60
tel.: 12 662 00 05

Ford Euro Car

30-570 Kraków
al. Powstańców Śl. 22
tel.: 12 252 00 05

Ford OMC Motors

03-214 Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5
tel.: 22 510 00 05

 

Umów się on-line


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza