Obręcze kół ze stopów lekkich

Obręcze kół ze stopów lekkich

Obręcze aluminiowe Forda pozwolą wyróżnić Ci się w tłumie

Wszystkie nasze obręcze aluminiowe idealnie pasują do stylistyki Twojego Forda. Zostały one wykonane zgodnie z najwyższymi standardami, z najlepszych materiałów. Poddano je długim, wymagającym testom, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo na drodze.

Dlaczego warto wybrać obręcze aluminiowe Forda?

Obręcze aluminiowe Forda powstają wyłącznie z myślą o pojazdach tej marki. Dzięki temu nie musimy godzić się na ustępstwa związane z ich wyglądem oraz jakością, aby spełniały również wymogi innych producentów. W zamian skoncentrowaliśmy się na stworzeniu obręczy aluminiowych, które idealnie pasują do Twojego modelu Forda.

Jeszcze lepsza jakość

Ponieważ nasze obręcze aluminiowe są dostępne w wersjach dopasowanych do różnych modeli Forda, znamy dokładne wymagania, jakie muszą spełniać. Co ważne, idziemy o krok dalej, aby gwarantowały jeszcze wyższą jakość i lepsze osiągi, zapewniając większy margines wartości dotyczącej nośności oraz bezpieczeństwa.

Przetestowane i zatwierdzone

Każda obręcz aluminiowa jest sprawdzana za pomocą promieni rentgenowskich w celu wyeliminowania możliwych wad, a następnie testowana pod kątem ewentualnej utraty powietrza z opony. Obręcze aluminiowe Forda są dokładnie testowane pod względem bezpieczeństwa i wytrzymałości na każdym etapie produkcji. To oznacza, że spełniają określone przez firmę Ford standardy najwyższej jakości, są idealnym dopełnieniem Twojego pojazdu.

Śruby antykradzieżowe

Zabezpiecz obręcze aluminiowe przed kradzieżą za pomocą śrub antykradzieżowych. Pamiętaj, oryginalnych śrub antykradzieżowych Forda nie można odkręcić przy pomocy standardowych narzędzi. Ich demontaż możliwy jest wyłącznie przy wykorzystaniu specjalnego narzędzia dołączonego do zestawu.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza