Odkryj

FORD TOURNEO CONNECT

Funkcjonalny układ foteli, wyrafinowany design nadwozia i wnętrza. Mnóstwo nowoczesnych technologii – od inteligentnego tempomatu przez systemy zapobiegania kolizjom po obsługę funkcji samochodu za pomocą głosu A do tego niezwykle wydajne silniki, bezpieczeństwo na 5 gwiazdek i miejsce nawet dla 7 osób.


WYBIERZ RODZAJ SILNIKA

Tourneo Connect oferuje szereg wydajnych układów napędowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz silnik benzynowy EcoBoost, czy silnik wysokoprężny EcoBlue z 6-biegową przekładnią ręczną lub 7-biegową przekładnią automatyczną – ciesz się niższym spalaniem, elastycznością w mieście i poza nim oraz przede wszystkim niezawodnością.

Nowoczesna technologia silników wysokoprężnych Ford EcoBlue zapewnia moc i wysoki moment obrotowy przy jednoczesnej oszczędności paliwa i niskiej emisji CO


Skrzynia biegów

7-BIEGOWA AUTOMATYCZNA

6-BIEGOWA MANULNA


Napęd

AWD i NAPĘD NA PRZEDNIE KOŁA


Emisja CO2

126-150 g/km


Zużycie paliwa

4,8-5,7 l/100 km

Silnik benzynowy EcoBoost wykorzystuje połączenie bezpośredniego wtrysku paliwa i turbodoładowania, a także technologię wyłączania cylindrów, by zapewniać niezrównane osiągi i wyjątkową oszczędność paliwa.


Skrzynia biegów

7-BIEGOWA AUTOMATYCZNA

6-BIEGOWA MANULNA


Napęd

AWD i NAPĘD NA PRZEDNIE KOŁA


Emisja CO2

143-162 g/km


Zużycie paliwa

6,3-7,1 l/100 km


NOWE WZORNICTWO

Całkowicie nowy Tourneo Connect został zaprojektowany od podstaw. Nowe, sportowe nadwozie o dynamicznie poprowadzonych liniach, wyjątkowe przednie kraty wlotu powietrza, możliwość wyboru kolorów nadwozia, stylowe i przestronne wnętrze.

CYFROWY INTERFEJS

10,25-calowy cyfrowy panel wskaźników Tourneo Connect umożliwia dostosowanie treści wyświetlacza za pomocą różnych parametrów pojazdu. Z kolei 8,25-calowy lub 10-calowy kolorowy ekran dotykowy bezproblemowo łączy się ze smartfonem.

NAPĘD NA WSZYSTKIE KOŁA

Opcjonalny napęd na wszystkie koła** w Tourneo Connect gwarantuje pewność jazdy w zmieniających się warunkach. System może określić, jaki moment obrotowy przekazać na każdą oś. Efekt? Wyjątkowa przyczepność i lepsza stabilność.


ELASTYCZNY UKŁAD FOTELI

Ford Tourneo Connect jest dostępny w wersjach Grand i regularnych – z dwoma lub trzema rzędami foteli dla pięciu lub siedmiu osób. Wszystkie tylne fotele można złożyć, przechylić lub wymontować. Z kolei przednie siedzenie pasażera składa się na płasko, co pozwala przewozić wyjątkowo długie przedmioty.


FORDPASS

Korzystaj z licznych funkcji łączności za pośrednictwem smartfona. Aplikacja FordPass2 umożliwia monitorowanie lokalizacji pojazdu i danych dotyczących jazdy, zdalne sterowanie pojazdem oraz powiadomień o stanie pojazdu wysyłanych na telefon.


PAKIET X

Dodatkowe funkcje pakietu X obejmują nowe reflektory LED z automatycznym światłem drogowym, tylne światła LED, kamerę cofania oraz dwustrefową automatyczną regulację temperatury (DEATC).


PAKIET ZIMOWY

Pozwoli Ci szybko wyruszyć w drogę w mroźny poranek. Opcjonalny pakiet zimowy obejmuje podgrzewaną kierownicę, podgrzewaną przednią szybę Quickclear i użyteczny, większy 5-litrowy zbiornik spryskiwacza szyby przedniej z czujnikiem poziomu płynu.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej były jak najbardziej aktualne i pozbawione błędów. Jednak specyfikacje modeli i ceny mogą ulegać zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, dlatego Ford nie udziela żadnej gwarancji na aktualność i dostępność specyfikacji oraz cen w konfiguratorze, a także na dostępność konkretnych modeli. Dodatkowo ceny i zdjęcia produktów mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego oraz akcesoria, dostępne za dodatkową opłatą.Aby uzyskać aktualne informacje dotyczące cen i specyfikacji, należy skontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Forda.

[*]Dane liczbowe dotyczą modelu Grand. Ładowność ograniczona masą pojazdu i rozłożeniem ładunku.

[1]2,0-litrowy silnik wysokoprężny EcoBlue FWD z przekładnią ręczną, szacowana wartość wg WLTP

[**]Opcjonalnie z manualną skrzynią biegów i silnikiem wysokoprężnym 122 KM.

[2]Aplikację FordPass można pobrać na smartfony z systemem operacyjnym iOS i Android. Mogą obowiązywać indywidualne opłaty usługodawcy za przesyłanie wiadomości i transmisję danych.

[3]Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami brutto (z VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza