Odkryj

NOWY FORD TOURNEO COURIER

 

Nowy Ford Tourneo Courier to kompaktowe auto, ale jednocześnie niezwykle wszechstronne. Doskonale sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas wyjazdów z przyjaciółmi oraz rodziną. Praktyczna konfiguracja przestrzeni ładunkowej umożliwia transport nawet dużych, nieporęcznych przedmiotów. Z kolei starannie zaprojektowana i przestronna kabina jest wyposażona w funkcjonalny układ siedzeń, który pozwoli wygodnie przewieźć do pięciu osób.

 

W nowej odsłonie Forda Tourneo Courier do Twojej dyspozycji jest jeszcze więcej zaawansowanych technologii, które sprawią, że znów poczujesz nieprzemijającą przyjemność z jazdy. Obejmują one takie rozwiązania jak system obsługi głosowej Ford SYNC 3 czy nowoczesny tempomat.

Jego funkcjonalność dodatkowo podnosi przemyślane wzornictwo i jeszcze wyższa wydajność. Dzięki temu nowy Ford Tourneo Courier jest po prostu idealny zarówno do podróży z całą rodziną, jak i transportu dużych ładunków.


Radość z każdej podróży

Kompaktowy, a zarazem przestronny Nowy Ford Tourneo Courier został stworzony, by ułatwić i uprzyjemnić Ci życie. Wnętrze po sam dach wypełnione jest zaawansowanymi technologiami. Znajdziesz między innymi inteligentny układ wspomagania kierownicy EPAS oraz kamerę cofania z czujnikami parkowania.


Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy
 

 

Bezstresowe parkowanie
 
 

 

 

 

 

Inteligentne, automatyczne światła

Poczuj się jak w domu

 

Przemyślane wzornictwo i najwyższej jakości materiały tworzą jasną, przestronną i wygodną przestrzeń z mnóstwem miejsca dla wszystkich podróżnych. Dodatkowo technologia Ford SYNC 3 zapewnia niezawodną łączność i dostęp do rozrywki, dzięki funkcji rozpoznawania głosu oraz 6-calowemu kolorowemu ekranowi dotykowemu.

 


Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowym i ekranem dotykowym

Ford SYNC 3 to zaawansowany system zapewniający bezproblemową łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki prostym poleceniom głosowym. Możesz także skorzystać
z 6-calowego kolorowego ekranu dotykowego wyposażonego w znaną ze smartfonów i tabletów intuicyjną funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Ford SYNC 3 współpracuje również z Apple CarPlay, Android Auto i Applink, umożliwiając wyświetlanie informacji
z Twojego smartfona na ekranie dotykowym.


Uchwyt na urządzenia przenośne
 

 

AppLink, Apple CarPlay i Android Auto
 
 

 

 

 

 

Zaawansowany, zintegrowany system nawigacji

Niedościgniona wydajność. Imponująca moc.

Nowy Ford Tourneo Courier łączy w sobie zaawansowaną dynamikę jazdy i wyjątkową oszczędność paliwa. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wielokrotnie nagradzany 1-litrowy silnik Ford EcoBoost lub 1,5-litrowy silnik TDCi, Tourneo Courier maksymalnie wykorzysta każdą kroplę paliwa podczas jazdy.


6-biegowa skrzynia manualna

Nowy Ford Tourneo Courier oddaje w Twoje ręce
6-biegową skrzynię manualną, co przekłada się na znacznie niższe zużycie paliwa i poprawioną wydajność. Dzięki sprawdzonej konstrukcji, zmiana biegów jest szybsza
i bezproblemowa.


Mniejsze zużycie paliwa dzięki systemowi Auto-Start-Stop
 

 

Maksymalne osiągi silnika
 
 

 

 

 

 

Silniki TDCi o pojemności 1,5 litra

Technologia, która chroni Ciebie i pojazd

Nowy Ford Tourneo Courier jest wyposażony w szereg zaawansowanych technologii, których zadaniem jest chronienie Ciebie, pasażerów i pojazdu. Niektóre z nich, jak RSC (system zapobiegający przewróceniu się pojazdu) i TSC (układ ograniczający zarzucanie holowanej przyczepy) mają na celu zapobieganie wypadkom. Inne systemy, jak EBA (asystent hamowania awaryjnego), mogą pomóc złagodzić skutki kolizji.


Pełna kontrola nad pojazdem bez względu na warunki

Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC) nieprzerwanie monitoruje ruch pojazdu i wyczuwa wszelkie odchylenia od wybranego toru jazdy, dokonując automatycznej korekty pozycji samochodu na drodze poprzez kontrolę prędkości każdego koła. Wspólnie z systemem ABS i układem kontroli trakcji pomaga on kierowcy w odzyskaniu panowania nad samochodem oraz skróceniu drogi hamowania w sytuacjach awaryjnych.


Udoskonalony system poduszek powietrznych
 

 

Zapobieganie przewróceniu się pojazdu (RSC)
 
 

 

 

 

 

Zaawansowane systemy zwiększające kontrolę hamowania
 

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza