Ford Mustang Mach-E

Mach E

MUSTANG MACH-E

Cena promocyjna z dopłatą 18 750 PLN
w programie „Mój Elektryk" od:

200 750 PLN*

Pakiet 8 lat ochrony:
Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie**

Dowiedz się więcej

 

POCZUJ MOC ELEKTRYCZNEJ IKONY

Imponujący zasięg, natychmiastowe przyspieszenie, rewolucyjny design. Zawsze innowacyjny technologicznie, dzięki automatycznym aktualizacjom. Wejdź na wyższy poziom elektromobilności. Poznaj Ikonę nowej epoki.

Dowiedz się więcej


DO 600 KM*
MAKSYMALNY ZASIĘG

PAKIET 8 LAT OCHRONY:
FORD PROTECT, GWARANCJA I SERWIS W CENIE1

OD: 2 265 PLN netto/mies.**
RATA DLA FIRM

ZAWSZE NAŁADOWANY

Podłącz się do standardowej sieci elektrycznej lub użyj domowej ładowarki Ford Conncted Wallbox9 i przyspiesz ładowanie. Korzystaj z ponad 2 500 stacji ładowania w Polsce lub z ponad 300 000 stacji ładowania BlueOval w całej Europie. Nigdy nie zabraknie Ci możliwości naładowania Twojego Forda Mustanga Mach-E.

NASZPIKOWANY TECHNOLOGIAMI

Inteligentne funkcje, takie jak adaptacyjny tempomat od 0 km/h, utrzymanie pasa ruchu z centrowaniem, kamera 360 stopni czy tryby dopasowane do stylu jazdy zapewnią najwyższy poziom komfortu prowadzenia. Zaplanuj trasę z postojem na ładowanie w aplikacji Ford Pass i przenieś ją automatycznie do nawigacji w samochodzie. Zdalnie zaplanuj godziny ładowania, przygotuj ustawienia i wsiądź do samochodu ogrzanego lub schłodzonego dokładnie jak lubisz.


Dane techniczne Szczegóły MACH-E RWD MACH-E AWD MACH-E FIRST EDITION MACH-E GT
Pojemność baterii kWh Zwiększona pojemność (ER) 98 kWh 98 kWh 98 kWh 98 kWh
Standardowa bateria (SR) 75 kWh 75 kWh - -
Zasięg (km) [UE] Z baterią o zwiększonej pojemności (ER) 610 km 540 km 540 km 490 km
Ze standardową baterią (SR) 440 km 400 km - -
Układ napędowy - Napęd na tylne koła (RWD) Napęd na wszystkie koła z podwójnym silnikiem (AWD) Napęd na wszystkie koła z podwójnym silnikiem (AWD) Napęd na wszystkie koła z podwójnym silnikiem (AWD)
Maksymalna moc (kW/km) Z baterią o zwiększonej pojemności (ER) 216 / 294 258 / 351 258 / 351 358 / 487
Ze standardową baterią (SR) 198 / 269 198 / 269 - -
Maksymalny moment obrotowy (Nm) - 430 Nm 580 Nm 580 Nm 860 Nm2
Przyspieszenie (0-100km/h - start lotny) Z baterią o zwiększonej pojemności (ER) 6.2 sekundy* 5.1 sekundy* 5.1 sekundy* 3.7 sekundy*
Ze standardową baterią (SR) 6.1 sekundy* 5.6 sekundy* - -
Przyspieszenie (0-100km/h - start zatrzymany) Z baterią o zwiększonej pojemności (ER) 7.0 sekundy* 5.8 sekundy* 5.8 sekundy* 4.4 sekundy*
Ze standardową baterią (SR) 6.9 sekundy* 6.3 sekundy* - -
Maksymalna prędkość (km/h) - 180 km/h 180 km/h 180 km/h 200 km/h
Maksymalna moc ładowania prądem stałym (kW) Z baterią o zwiększonej pojemności (ER) 150 kW 150 kW 150 kW 150 kW
Ze standardową baterią (SR) 115 kW 115 kW - -
Całkowity czas ładowania (10-80%) Z baterią o zwiększonej pojemności (ER) 45 minut 45 minut 45 minut 45 minut
Ze standardową baterią (SR) 38 minut 38 minut - -

Ford Mustang Mach-E z dopłatą
„Mój elektryk”*

Już od 200 750 PLN1

FORD MUSTANG MACH-E

Poczuj moc elektrycznej ikony z zasięgiem
nawet 600 km*

Pakiet 8 lat ochrony: Ford Protect,
gwarancja i serwis w cenie**

Ładowarka Wallbox o wartości 4 500 PLN w cenie***

Dopłata w programie „Mój elektryk”
od 18 750 PLN1

Rabat do: 18 850 PLN2

Cena od: 199 900 PLN3
z uwzględnieniem dopłaty w
programie „Mój elektryk”


WAŻNE INFORMACJE
[*]Przedstawiona cena jest rekomendowaną ceną promocyjną brutto producenta (rekomendowane ceny detaliczna brutto pomniejszona o rabat od firmy Ford Polska i sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda), dotyczy Forda Mustanga Mach-E RWD ze standardową baterią i uwzględnia wartość dopłaty „Mój Elektryk” w wysokości 18 7500 PLN brutto z programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Cena promocyjna, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
[**]„Pakiet 8 lat ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie” obejmuje 2 lata gwarancji, umowę Ford Protect w wariancie 8 lat / 160 000 km, Kontrakt Serwisowy w wariancie 8 lat, Rozszerzony Kontrakt Serwisowy w wariancie 8 lat / 160 000 km. Szczegółowe warunki programów można znaleźć na Kontrakty Serwisowe.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej były jak najbardziej aktualne i pozbawione błędów. Jednak specyfikacje modeli i ceny mogą ulegać zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, dlatego Ford nie udziela żadnej gwarancji na aktualność i dostępność specyfikacji oraz cen w konfiguratorze, a także na dostępność konkretnych modeli. Dodatkowo ceny i zdjęcia produktów mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego oraz akcesoria, dostępne za dodatkową opłatą.Aby uzyskać aktualne informacje dotyczące cen i specyfikacji, należy skontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Forda.
[*]Przy pełnym naładowaniu baterii. Szacunkowy zasięg mierzony zgodnie ze Światową Zharmonizowaną Procedurą Testów Pojazdów Lekkich (WLTP) dotyczy pojazdu z baterią o zwiększonej pojemności i napędem RWD. Rzeczywisty zasięg może różnić się w zależności od różnych czynników, takich jak warunki pogodowe, styl jazdy czy wiek baterii litowo-jonowej. W zależności od wariantu i wersji zużycie energii elektrycznej wynosi od 17,2 do 21,2 kWh/100 km, emisja CO2 0 g/km, zasięg od 400 km do 600 km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie energii elektrycznej i emisja CO2 zostały określone zgodnie ze Światową Zharmonizowaną Procedurą Testów Pojazdów Lekkich (WLTP).
[1]W cenie wraz z nowym Fordem Mustangiem Mach-E z roku modelowego MY2023 zapewniamy wyjątkową ochronę przez 8 lat / 160 000 km: dwa lata gwarancji + innowacyjna ochrona Ford Protect (od 3. do 8. roku / 160 000 km; po upływie terminu gwarancji) + Kontrakt Serwisowy (bezpłatne przeglądy serwisowe) do 8. roku eksploatacji + Rozszerzony Kontrakt Serwisowy 8 lat / 160 000 km obejmujący wybrane części eksploatacyjne.
„Pakiet 8 lat ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie” obejmuje 2 lata gwarancji, umowę Ford Protect w wariancie 8 lat / 160 000 km, Kontrakt Serwisowy w wariancie 8 lat, Rozszerzony Kontrakt Serwisowy w wariancie 8 lat / 160 000 km. Szczegółowe warunki programów można znaleźć na Kontrakty Serwisowe.
[**]Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wskazana rata leasingu w Ford Leasing Opcje nie zawiera podatku VAT i została sporządzona w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M, która w dniu 31.03.2023 roku wynosiła 6,85%, powiększoną o marżę, opłatę wstępną 20%, okres leasingu 47 miesięcy oraz przebieg 20 tys. km rocznie. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Wysokość rat może ulec zmianie w przypadku zmiany stawki WIBOR 1M. Propozycja leasingu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Forda. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Ford Leasing Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.
[2]Dostępny w wersji AWD i GT.
[3]Wyposażenie standardowe dla wersji Mach-E GT. Dla pozostałych modeli pakiet wyposażenia opcjonalnego. Dla wersji Mach-E oraz premium z napędem RWD opcja wymaga zakupienia pakietu Technology Plus.
[4]Wartość momentu obrotowego obliczona dla maksymalnych osiągów silnika elektrycznego oraz szczytowej mocy akumulatora. Wielkość momentu obrotowego może ulegać zmianie.
[5]Dane testowe Forda oparte są o metodologię „1-ft rollout” (norma amerykańska), czyli pomiaru samochodu już toczącego się.
[6]Dane testowe Forda oparte o procedurę pomiaru ze startu zatrzymanego.
[7]Dostępne w pakiecie jako opcja dodatkowo płatna.
[8]Dostępne jako opcja dodatkowo płatna.
[9]Domowa ładowarka Ford Connected Wallbox umożliwia zwiększenie zasięgu pojazdu o ponad 32 km w ciągu godziny, a w ciągu nocy pozwala na naładowanie akumulatora do pełna. Publiczne stacje szybkiego ładowania, takie jak IONITY, mogą przedłużyć zasięg pojazdu nawet o 73 mile [119 km] w ciągu zaledwie 10 minut. Wartości liczbowe dotyczą modelu Mach-E Premium RWD z akumulatorem o większej pojemności. Rzeczywisty czas i prędkość ładowania mogą się różnić w zależności od wybranej ładowarki domowej lub publicznej i wielu innych czynników (pogody, temperatury, stylu jazdy, stanu pojazdu, wieku akumulatora litowo-jonowego).

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza