Ford Puma Promocje

Ford Puma Promocje

Sprawdź dostępne od ręki

Dowiedz się więcej o modelu

Cena od:
108 300 PLN2

Zyskaj do:
7 000 PLN3

Rata dla Ciebie od:
1 650 PLN brutto/mies.
w Ford Opcje, RRSO 14,87%4

Promocyjne ubezpieczenie od:
2,3% w programie Ford Ubezpieczenia5

Rata dla firm:
1 235 PLN netto/mies.6
w Ford Leasing Opcje


 

NOWY FORD PUMA

NAJLEPSZY W SWOJEJ KLASIE
Ford Puma ST Crossoverem 2020 roku według brytyjskiego magazynu „Top Gear”!

Zwinny i drapieżny, a zarazem piękny i komfortowy SUV o ponadczasowej stylistyce. Dla niego nie ma znaczenia, czy jesteś singlem, żyjesz w związku, a może nawet planujesz powiększyć rodzinę. Ford Puma jest po to, by zapewnić Ci to, co w motoryzacji najważniejsze: bezpieczeństwo, przyjemność i łatwość prowadzenia w mieście i w trasie. Poczuj niezwykły komfort podróżowania teraz również dzięki automatycznej skrzyni biegów PowerShift.

Co najmniej 6 powodów, by kupić Forda Puma


1. Modny i na czasie

Puma to najchętniej kupowany model Forda w Europie. Piękna sylwetka, przestronność wnętrza, łatwość prowadzenia, silniki hybrydowe, automatyczna skrzynia biegów PowerShift i innowacyjne rozwiązania powodują, że Ford Puma cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem. To samochód, którym wręcz należy podróżować


2. Najlepszy w swojej klasie

Ford Puma jest nie tylko na czasie, to także samochód innowacyjny, doceniony przez ekspertów za swoje niezwykłe rozwiązania. Ford Puma ST został wybrany najlepszym crossoverem 2020 roku według brytyjskiego magazynu "Top Gear"


3. Komfort podróżowania

4 dorosłe osoby? Nie ma sprawy. Dwójka dorosłych, wózek i małe dziecko nie jest wyzwaniem. W mieście, w trasie Ford Puma dba o komfort z przodu i z tyłu. Pojemny bagażnik do 456 l i innowacyjny Megabox umożliwiający pionowe przewożenie przedmiotów o wysokości do 115 cm pozwolą zapakować to czego potrzebujesz.4. Ponadczasowy design

Obok niego nie przejdziesz obojętnie. Piękny i ponadczasowy wygląd, lekko drapieżny ze sportowym zacięciem sprawia, że Ford Puma zwraca na siebie uwagę. Wersje ST-Line X oraz Vigniale zaspokoją w pełni potrzebę prestiżu.


5. Oszczędność

Ford Puma dba o Twoją kieszeń. Nie tylko dzięki atrakcyjnej ofercie finansowej. Niskie spalanie, atrakcyjna stawka ubezpieczenia, oferta serwisu zapewnią, niskie koszty codziennej eksploatacji. Podgrzewana szyba w standardzie, automatyczna klimatyzacja, czy zdejmowalna wierzchnia część tapicerki, sprawią, że po okresie użytkowania samochód sprzedasz drożej a rata kredytu, leasingu lub wynajmu będzie niższa.


6. Osiągi bez kompromisów

Spalanie na poziomie 5.3-5.4 litrów, wysoki moment obrotowy (nawet 320 Nm w wersji ST) to tylko część niesamowitych możliwości Forda Puma. 8.7 sek. do 100 km (6.7 sek. dla wersji Top Performance - ST), łatwość prowadzenia, dynamiczne pokonywanie zakrętów i łatwość manewrów tylko potwierdzają, że nie uznajemy kompromisów.Nowa Puma Titanium
1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM M6

Moc: 125 KM

Średnie zużycie paliwa:
5.3-5.4 l / 100 km

Emisja CO2:
121-123 g/km

od 85 500 PLN


Nowa Puma Titanium
1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM DCT7

Moc: 125 KM

Średnie zużycie paliwa:
5.7-5.8 l / 100 km

Emisja CO2:
129-131 g/km

od 93 700 PLN


Nowa Puma ST-Line
1.0 EcoBoost Hybrid 155 KM M6

Moc: 155 KM

Średnie zużycie paliwa:
5.5-5.6 l / 100 km

Emisja CO2:
124-127 g/km

od 93 500 PLN


Nowa Puma ST
1.5 EcoBoost 200 KM M6

Moc: 200 KM

Średnie zużycie paliwa:
6.8 l / 100 km

Emisja CO2:
155 g/km

od 128 400 PLN


Twoja Nowa Puma - jak sfinansować zakup?

Za gotówkę

Najprostsza forma zakupu samochodu.

Wybierasz najlepiej dopasowanego do swoich potrzeb nowego Forda Puma, podpisujesz umowę, wpłacasz pełną kwotę, umawiasz się na odbiór samochodu, dokonujesz rejestracji i stajesz się jego właścicielem.


Kredyt w ramach Ford Opcje

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zapłacić pełnej kwoty i jesteś klientem indywidualnym możesz kupić samochód na kredyt. Ustal z naszym doradcą maksymalną kwotę wpłaty początkowej (już od 0% wpłaty własnej). Określ jakie raty miesięczne chcesz płacić. Wybierz najlepszą ofertę i sprawdź swoją zdolność kredytową. Podpisz umowę wpłać kwotę pierwszej raty (wpłata własna) Umów się na odbiór samochodu, zarejestruj go i opłać ubezpieczenie. Po spłacie wszystkich rat (od 24 do 48) staniesz się właścicielem samochodu lub możesz go zwrócić w ramach rozliczenia ostatniej raty do dealera i wybrać nowy samochód.W wynajmie długookresowym

Ford Wynajem to najwygodniejsza i obecnie najbardziej opłacalna forma finansowania samochodu w formie ratalnej.

Rozwiązanie dla wszystkich, którzy prowadzą działalność i co kilka lat chcą zmieniać samochód na nowy. Nie chcą tracić czasu i pieniędzy na przeglądy, wymianę części, zmianę kół z letnich na zimowe. Minimum formalności, minimum zmartwień, maksimum korzyści. Już od 0% wpłaty możesz cieszyć się nowym samochodem, płacąc co miesiąc stałe i niezmienne raty (od 24 do 60 równych rat). Właścicielem samochodu jest współpracujący na stałe z Ford Polska partner ALD Automotive. Po zakończeniu umowy nie przejmujesz się jego sprzedażą po prostu podpisujesz nową umowę i wyjeżdżasz nowym Fordem.


W leasingu

To rozwiązanie dla wszystkich, którzy prowadzą działalność i nie chcą płacić pełnej wartości samochodu a jednocześnie korzystać w miesięcznych odpisów podatkowych z tytułu korzystania z samochodu w celach służbowych. Już od 0% wpłaty własnej w równych miesięcznych ratach możesz cieszyć się nowym samochodem, płacąc co miesiąc stałe i niezmienne raty (od 24 do 47 równych rat). Właścicielem samochodu jest współpracujący na stałe z Ford Polska bank BNPP Paribas. Na zakończenie umowy wpłacić ostatnią ratę i stań się właścicielem samochodu, lub oddaj samochód do dealera w gwarantowanej cenie odkupu i wybierz swojego nowego Forda odnawiając umowę.


Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, opcje i / lub akcesoria mogą być prezentowane za dodatkową opłatą, a lokalizacje i używane pojazdy mogą być poza granicami Polski.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej były jak najbardziej aktualne i pozbawione błędów. Jednak specyfikacje modeli i ceny mogą ulegać zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, dlatego Ford nie udziela żadnej gwarancji na aktualność i dostępność specyfikacji oraz cen w konfiguratorze, a także na dostępność konkretnych modeli. Dodatkowo ceny i zdjęcia produktów mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego oraz akcesoria, dostępne za dodatkową opłatą. Aby uzyskać aktualne informacje dotyczące cen i specyfikacji, należy skontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Forda.
[*]Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami brutto (z VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
[1]Przedstawione ceny są rekomendowanymi, promocyjnymi cenami brutto (z VAT) i zawierają rabat Ford Polska i/lub rabat Autoryzowanego Dealera Forda.
Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
[**]Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami netto (bez VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
[2]Cena podana dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM M6, FWD w wersji Titanium Euro 6.2. Cena promocyjna uwzględnia rekomendowaną korzyść finansową w kwocie 7 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup]. Propozycja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
[3]Przedstawiona propozycja jest korzyścią Finansową w kwocie 7 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup] i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu.
[4]Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup pojazdu u autoryzowanego dealera marki Ford wynosi 14,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 70 259 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 106 371,46 zł, oprocentowanie stałe 12,35%, całkowity koszt kredytu 36 112,46 zł (w tym: prowizja 3 161,66 zł, odsetki 32 950,80 zł), 74 miesięczne raty równe w wysokości 1 418,28 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 1 418,74 zł. Do uzyskania kredytu na powyższych warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.01.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie: Kredyt na zakup nowego pojazdu marki Ford w cenie 112 651 zł, z wpłatą własną 42 392 zł. Prezentowana rata miesięczna wyliczona została w Ford Opcje przy wkładzie własnym 20%, okresie finansowania 47 miesięcy i przebiegu 20 000 km rocznie. Dealerzy sieci Ford współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A. i są umocowani do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez Bank. Niniejszy materiał nie stanowi oferty. Ford Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Ford. Ford Opcje jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie licencji.
[5]Stawka ubezpieczenia zależy od przebiegu ubezpieczenia oraz powiatu, w którym pojazd został zarejestrowany. Ubezpieczenie nie jest uwzględnione w cenie pojazdu. Program Ford Ubezpieczenia prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły zawarte są w OWU nr 78/2016 oraz w SWU 31/2022, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie Stawka ubezpieczenia jest aktualna w chwili przygotowania cennika i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany stawki. Szczegółowe informacje o aktualnych stawkach ubezpieczenia można uzyskać u Dealera firmy Ford.
[6]Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kalkulację rat leasingu w Ford Leasing Opcje sporządzono w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M, która w dniu 19.12.2022 roku wynosiła 7,00%, powiększoną o marżę, opłatę wstępną 20%, okres leasingu 47 miesięcy oraz przebieg 20 tys. km rocznie. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Wysokość rat może ulec zmianie w przypadku zmiany stawki WIBOR 1M. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Forda. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Ford Leasing Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza