Odkryj

NOWY FORD RANGER
Jeszcze nigdy nie był tak dobry

Pracuje wydajniej i intensywniej

Nowy Ford Ranger został stworzony, by jeszcze mocnej ułatwić Ci pracę. Tym razem najlepiej sprzedający się na rynku europejskim pick-up wyposażono w jeszcze więcej zaawansowanych rozwiązań – zaczynając od Systemu rozpoznawania znaków drogowych, Systemu kontroli pasa ruchu i Aktywnego asystenta parkowania po technologie ułatwiające jazdę
w terenie.


Pokonaj każdy teren

W nowym Fordzie Ranger przełączysz napęd z tylnej na obie osie nawet w trakcie jazdy. Dzięki temu jadąc po utwardzonych drogach, możesz tradycyjnie korzystać
z napędu na tylne koła. Nawet gdy ruszysz w teren lub pogorszą się warunki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas jazdy zmienić na 4x4.


Technologia Active Park Assist
 

 

Automatyczne reflektory – włączają się wtedy, gdy są potrzebne
 
 

 

 

 

 

Inteligentny tempomat

Intelligent Speed Assist jest automatyczna kontrola prędkości
 

 

System rozpoznawania znaków drogowych (Traffic Sign Recognition)
 
 

 

 

 

 

Układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach

Wytrzymały i komfortowy

Zaawansowane rozwiązania i najwyższej jakości materiały sprawiają, że wnętrze nowego Forda Ranger jest równie solidne
i wytrzymałe, co komfortowe. Nasz najnowszy pick-up jest po raz pierwszy dostępny z wbudowanym modemem FordPass Connect. Dzięki tej technologii możesz zdalnie zamykać i otwierać drzwi samochodu, otrzymywać aktualne informacje
i alerty drogowe oraz łączyć się z hotspotem Wi-Fi, co czyni zakup Forda Ranger jeszcze lepszą decyzją.


Klucz do świata wzajemnych połączeń

Zupełnie nowy Ford Ranger po raz pierwszy dostępny jest
z modemem FordPass Connect. System ten oferuje wiele praktycznych funkcji, w tym dostęp do Wi-Fi 4G dla maksymalnie 10 urządzeń oraz powiadomienia o natężeniu ruchu drogowego przesyłane w czasie rzeczywistym bezpośrednio do nawigacji samochodu.


Pobierz aplikację FordPass i ułatw sobie życie
 

 

Najnowsza technologia sterowana głosem Ford SYNC 3
 
 

 

 

 

 

Otwieranie bez używania kluczyka

Moc, wydajność i wyrafinowanie

Nowy Ford Ranger został zaprojektowany do jeszcze intensywniejszej i wydajniejszej pracy. Nasz pick-up jest dostępny
z kilkoma mocnymi silnikami stworzonymi do pracy na najwyższych obrotach. Dopasowano do nich nową, zaawansowaną skrzynię biegów o 10 przełożeniach. A dzięki szerokiej gamie przydatnych technologii nowy Ford Ranger łączy w sobie inteligencję i siłę.


Zaawansowana nowa technologia silnika

Nowy Ford Ranger jest wyposażony w 2-litrowe silniki wysokoprężne Ford EcoBlue nowej generacji, dzięki którym jest mocniejszy, bardziej wydajny i ma niższą emisję zanieczyszczeń niż kiedykolwiek przedtem. Trzy dostępne układy napędowe zapewniają do 213 KM oraz 500 Nm momentu obrotowego. Z pewnością znajdziesz wśród nich opcję idealną dla siebie.


Nowoczesne dziesięciostopniowa automatyczna przekładnia
 

 

6-stopniowa manualna przekładnia biegów
 
 

 

 

 

 

Podstawowe informacje o podróży

Zaawansowane technologie zwiększające bezpieczeństwo

Nowy Ford Ranger jest wyposażony w szereg inteligentnych systemów, które chronią kierowcę, pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Niektóre technologie, w tym System zapobiegania kolizjom, mają za zadanie zmniejszyć prawdopodobieństwo dojścia do wypadku lub jego ewentualne konsekwencje. Inne, np. poduszki powietrzne, redukują
z kolei ryzyko poważnych obrażeń, jeśli dojdzie do zderzenia. Nowy Ford Ranger jest również wyposażony w zaawansowane zabezpieczenia, dzięki którym możesz spokojnie przewozić narzędzia i załadunek.


System, który pomaga chronić pieszych

System zapobiegania kolizjom z funkcją wykrywania pieszych wykorzystuje kamery do monitorowania drogi przed pojazdem. System ostrzega kierowcę w razie zagrożenia kolizją bądź wykrycia pieszego lub rowerzysty. W przypadku braku reakcji w odpowiednim czasie system automatycznie uruchomi układ hamulcowy, aby zmniejszyć skutki lub całkowicie zapobiec czołowemu zderzeniu.


Pomoc w hamowaniu
 

 

Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC)
 
 

 

 

 

 

System stabilizacji z kompensacją w zależności od obciążenia (LAC)
 

System stabilizacji toru jazdy przyczepy (Trailer Sway Control)
 

 

System zapobiegający przewróceniu się pojazdu Roll Stability Control (RSC)
 
 

 

 

 

 

System pomiaru ciśnienia
 

Jakość, na której możesz polegać

W przypadku nowego Forda Ranger liczby mówią same za siebie. Ładowność to maksymalnie 1 tona, a zdolność holownicza wynosi 3500 kg. Prześwit to aż 237 mm, a głębokość brodzenia – 800 mm. Ten wielokrotnie nagradzany
pick-up został po prostu zaprojektowany z myślą o wszechstronności i niezawodności.


Imponująca zdolność holownicza

Przy całkowitej ładowności wynoszącej ponad 1 tonę oraz możliwości holowania przyczepy do 3500 kg możesz podjąć się najbardziej wymagających zadań i z łatwością przewozić najcięższe ładunki.


Pokona nawet zalane drogi
 

 

Orurowanie skrzyni ładunkowej
 
 

 

 

 

 

Wysoki profil
 

Wiele dróg, wiele możliwości

Ford Ranger dostępny w 4 różnych wersjach i z 3 różnymi kabinami do wyboru. Dzięki temu ten niezawodny pick-up, świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji – w pracy czy podczas wypadu za miasto z rodziną i przyjaciółmi.

Legendarna przestronność oraz bezkonkurencyjne wyposażenie sprawiają, że w każdą podróż zabierzesz wszystko to, czego potrzebujesz. Nawet wtedy będziesz mógł cieszyć się ponadprzeciętnym komfortem jazdy.


Pojedyncza kabina
 

 

Przedłużona kabina
 
 

 

 

 

 

Podwójna kabina
 

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza